Електронний архів Полтавського університету економіки і торгівлі >
Навчально-науковий інститут денної освіти >
Кафедра міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин >
Кваліфікаційні роботи (проєкти) бакалаврів та магістрів (ННІДО МЕМЕВ) >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/15205

Название: Міжнародний досвід цифрової трансформації підприємництва та його адаптація в Україні
Авторы: Гета, Юрій Володимирович
Ключевые слова: ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ
ПІДПРИЄМНИЦТВО
ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
МАЛИЙ І СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС
ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК
ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА
Дата публикации: Фев-2025
Библиографическое описание: Гета Ю. В. Масштаби та основні напрямки діяльності ТНК (за матеріалами компанії «McDonald’s Corporation») : кваліфікаційна робота магістра / Ю. В. Гета ; наук. керівник В. Ю. Стрілець ; Полтавський ун-т економіки і торгівлі. Полтава, 2025. 108 с.
Аннотация: Проведене дослідження дозволило встановити, що цифровізація є рушійною силою сучасного економічного розвитку, сприяючи підвищенню продуктивності, зниженню витрат і створенню нових можливостей для бізнесу. Основними технологіями, що визначають цифрову трансформацію, є хмарні обчислення, штучний інтелект, Інтернет речей, блокчейн, великі дані, 3D-друк та робототехніка, які дозволяють оптимізувати бізнес-процеси, покращувати управління та підвищувати конкурентоспроможність підприємств. В умовах війни цифрова трансформація залишається важливим фактором адаптації українського бізнесу до нових викликів та умов, забезпечуючи його стійкість і розвиток через впровадження інноваційних технологій, розвиток електронної комерції, підтримку МСП та підвищення рівня цифрових навичок. Адаптація міжнародного досвіду цифровізації до українських реалій дозволяє ефективно інтегрувати інноваційні рішення, забезпечити економічне зростання та відновлення бізнесу. Рекомендації. Для стимулювання цифрової трансформації підприємництва в Україні рекомендовано підтримувати малий та середній бізнес через державні програми, що забезпечують доступ до фінансування та інноваційних технологій, розвивати цифрову інфраструктуру шляхом розширення доступу до широкосмугового Інтернету та створення програм для розвитку ІТ-ресурсів. Необхідно інтегрувати міжнародний досвід цифровізації в українські реалії через впровадження наставництва, розвиток цифрових навичок, створення центрів підтримки підприємців та поширення хмарних технологій серед малих підприємств шляхом усунення бар’єрів для їх впровадження. Важливими є заходи з підвищення кваліфікації працівників, активне використання цифрових інструментів для підвищення конкурентоспроможності бізнесу, а також посилення державної підтримки через фінансові стимули, податкові пільги та регуляторні ініціативи. Особливу увагу слід приділити підтримці цифрових інновацій у бізнес-процесах для забезпечення стійкості підприємств у період післявоєнного відновлення економіки.
URI: http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/15205
Располагается в коллекциях:Кваліфікаційні роботи (проєкти) бакалаврів та магістрів (ННІДО МЕМЕВ)

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Диплом_Гета фінал.pdf1,86 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь